ŽUPANIJSKA NATJECANJA

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI

Na županijskom Natjecanju iz povijesti Lun Val Sakoman, učenik 7.a razreda, osvojio je izvrsno 5. mjesto te je pozvan na državno natjecanje!

Čestitamo!!!

Mentorica : Tamara Janković

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA

Na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika naša učenica Paula Brtičević iz 8.a razreda osvojila je izvrsno 2.mjesto!

Pohvaljujemo i ostale učenike koji su na istom natjecanju zauzeli sjajna visoka mjesta sa 7. razultatom Tea Vučić, 8. rezultatom Inga Potnar te 9. mjestom Nedim Hasanbegović i Benjamin Ribić.

Čestitamo!!!

Mentorica : Nikolina Baletić

Učenica 7.b razreda Eva Kostović osvojila je 6. mjesto te Paulina Crnčević 7.c  19. mjesto.

Čestitamo!!!

Mentorica : Lea Palinić

LiDraNo - županijsko natjecanje

Na županijsko natjecanje pozvani su Priska Pia Pristaš i Marko Tkalčević iz 5.b
mentorica: Katja Petrović
Slikani su na pozornici Zagrebačkog kazališta lutaka na čijoj je pozornici održana Općinska LiDraNo smotra.
Na županijsko natjecanje plasirala se i Sofija Lalić iz 6.a s pjesmom Kuharica u crnom
mentorica: Lea Palinić

SPORTSKI USPJESI 2019./2020.

1.mjesto u skijanju na prvenstvu grada Zagreba za 7. i 8. razred.

Učenici Noa Vrana 8.razred, Filip Markovina 7. razred i Sven Hrbud 3. razred

 

Sljedeći učenici, koje je trenirao njihov učitelj Neven Gladović, ostvarili su izvrstan uspjeh došavši do polufinala Zagreba u graničaru, u, kao i uvijek, vrlo jakoj konkurenciji.

Mia Vučić 

Lucija Crnčić

Toma Barišić

Kaja Cvjetko

Karlo Mišić

Lota Babić

Karlo Zokić

Roko Alavanja

Blaž Komljenović

Priska Pristaš

Maša Marjančić

Luka Szavitz

 

 

Županijsko natjecanje iz francuskog jezika 2019./2020.

Županijsko natjecanje iz francuskog jezika – B kategoriji (učenje od 4. razreda kao drugi strani jezik)

Sara Marasović, 8. a

Nina Baburić, 8. a

Bernarda Marinić, 8. a

Mentorica: Iva Dubravica

Županijsko natjecanje iz matematike 2019./2020.

Gabrijel Auguštin (5. b) – 27. županijsko natjecanje iz matematike.

100% riješeno.

Natjecanje se održalo u OŠ Miroslava Krleže;  4.ožujka 2020.godine.

Mentor: Mateja Golubić

Županijsko natjecanje iz latinskog i grčkog jezika 2019./2020.

Županijsko natjecanje iz latinskog i grčkog jezika održano je 5. ožujka 2020. u Klasičnoj gimnaziji.

Neva Škugor (8.a) je osvojila 2. mjesto u kategoriji grčkog jezika za osnovne škole, a Jelena Gojmerac (8.c) je 5. u istoj kategoriji.

Neva Škugor je 4. , a Jelena Gojmerac 6. u kategoriji latinskog jezika za osnovne škole.

Mentorica: Vesna Blaznik

Županijsko natjecanje iz latinskog i grčkog jezika 2017./2018.

Županijsko natjecanje održano je 22. veljače 2018.  u Klasičnoj gimnaziji u Zagrebu, u odvojenim kategorijama za latinski i grčki jezik.

Među deset najbolje plasiranih našlo se troje naših učenika:

Marta Gojmerac –  2. mjesto u latinskom jeziku i  3. mjesto u grčkom,

Fran Horvat  –  5. mjesto u grčkom jeziku i

Dino Ribić  –  5. mjesto u latinskom jeziku

Marta, Fran i Dino su pozvani na Državno natjecanje koje se održava u Zadru od 26. do 28. ožujka 2018. godine.

ČESTITAMO!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE 2017./2018.

Na županijskom natjecanju iz biologije, koje se održalo 12. ožujka 2018. u OŠ Lovre pl. Matačića sudjelovalo je 140 učenika osmih razreda. Učenici naše škole pokazali su izvrsno znanje.

Augustin Pintarić 8.a – 6. mjesto

Rea Pešušić 8.a – 9. mjesto

Davor Dubravčić 8.a – 11. mjesto

                                      Dino Ribić 8.a – 16. mjesto

Mentorica: Ivana Buljan

ČESTITAMO!

ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE 2017./2018.

Na županijskom natjecanje iz kemije, koje se održalo 8. ožujka 2018. u Prirodoslovnoj školi Vladimira Preloga sudjelovao je učenik Fran Bračić iz 8.c razreda i osvojio 17. mjesto.

Mentorica: Ivana Buljan

ČESTITAMO!

Olimpijada malog koncila

Tema: Kršćani na putu dijaloga

 

Održana u osnovnoj školi Bana Josipa Jelačića 31. siječnja 2018.

 

Natjecali su se učenici 8.a razreda:

 

  1. Marta Gojmerac
  2. Klara Kota
  3. Rea Pešušić
  4. Dino Ribić

 

To je bilo međuškolsko natjecanje na kojem smo ostvarili 3.mjesto

 

 

 

Mentorica: Kata Galić, prof.

ČESTITAMO!

REZULTATI NATJECANJA LIK 2018. GRAD ZAGREB - ŽUPANIJSKA RAZINA

Na ovogodišnjem je natjecanju-izložbi LIK 2018. sudjelovalo 52 osnovne škole i jedan centar za odgoj i obrazovanje s 304 likovna rada te srednjih škola sa 19 radova s područja Grada Zagreba.

Na županijskoj je razini odabrano 153 likovna rada učenika iz 49 osnovnih škola i jednog centra za odgoj i obrazovanje te 10 radova iz pet srednjih škola. 

 

UČENICI ČIJI SU RADOVI SELEKTIRANI NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU I IZLOŽBI LIK 2018., GRAD ZAGREB

(Natjecanje – izložba učenika osnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna)

 

Bernarda Marinić, 6 a razred – posebna pohvala za linearnu skulpturu

Vilim Mareković, 5. a

ČESTITAMO!

Županijsko natjecanje iz povijesti 2017./2018.

Učenica 8.a razreda Marta Gojmerac ostvarila je 4.mjesto na Županijskom natjecanju iz Povijesti.

ČESTITAMO!

Županijsko natjecanje iz fizike

Na županijskom natjecanju iz fizike održanom 6.3.2018. sudjelovalo je 80 učenika među kojima je bilo i troje naših učenika koji su postigli izvrsne rezultate.

Dino Ribić:  4. mjesto- pozvan na državno natjecanje
Fran Horvat: 6. mjesto- pozvan na državno natjecanje
Roza Bračić: 19 . mjesto

Mentorica prof. Josipa Lukić

ČESTITAMO!

Županijsko natjecanje iz njemačkog jezika

Klara Kota 8.a osvojila je  6.mjesto na županijskom natjecanju iz njemačkog jezika.

ČESTITAMO!

Županijsko natjecanje iz francuskog jezika

Županijsko natjecanje iz francuskog jezika održalo se 23. veljače 2018. u  OŠ Pavleka Miškine.

Četiri učenika 8. razreda naše Škole  su sudjelovali u kategoriji 57 (učenje od 4. razreda 2 sata tjedno), to su:
Dino Ribić iz 8.a razreda zauzeo je 8. mjesto i imao 68 od 80 bodova,  Marta Kolarić iz 8.a zauzela je 11.mjesto sa 62 boda, Sara Cetinja zauzela je 16. mjesto s 56 bodova i Helena Zechner iz 8.b zauzela je 20. mjesto i imala 50 bodova.

ČESTITAMO!