ŠKOLSKA NATJECANJA

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ FIZIKE 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz fizike pod mentorstvom prof. Josipe Lukić pozvani su Vid Bračić i Jan Novak iz 8.a razreda. Natjecanje se održava 9.3.

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ POVIJESTI 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz povijesti pod mentorstvom prof. Tamare Janković pozvani su Lun Val Sakoman iz 7.a razreda te Mihaela Glibota iz 7.b razreda.

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA 2020./2021.

Eva Kostović iz 7.b te Paulina Crnčević iz 7.c (mentorica: Lea Palinić),  kao i Paula Brtičević, Nedim Hasanbegović i Tea Vučić iz 8.a te Inga Potnar i Benjamin Ribić iz 8.b (menorica: Nikolina Baletić)

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz engleskog jezika pozvani su Vibor Strmečki i Maria Šolje iz 8.b.

Mentorica: Kristina Zirdum

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ FRANCUSKOG JEZIKA 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz francuskog jezika pozvani su Leonard Antonio Hete i Nedim Hasanbegović iz 8.a

Mentorica: Iva Dubravica

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz biologije pozvani su Paulina Crnčević iz 7.c te Vilim Mareković iz 8.a.

Mentorica: Tanja Petrač

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz geografije pozvana je Maša Marjančić iz 5.a razreda

mentorica: Andrea Kelemen

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE 2020./2021.

Na županijsko natjecanje iz matematike pozvani su Gabriel Auguštin iz 6.b (mentorica: Matea Bekavac) i Neva Pavlović iz 4.a (mentorica: Nives Medved)

ČESTITAMO!

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ LATISNKOG JEZIKA 2020./2021.

Ponosno objavljujemo da su na županijsko natjecanje iz latinskog jezika pozvani Tvrtko Novogradec , Nedim Hasanbegović i Ana Odak iz 8.a razreda

Mentorica: Vesna Blaznik

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE 2019./2020.

Leo Bokarica (4. a) osvojio je 2. mjesto na Školskom natjecanju iz matematike za 4. razred

Mentorica: Davorka Mihoković

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE I BIOLOGIJE 2019./2020.

Na Županijsko natjecanje iz biologije pozvani su sljedeći učenici:

 

Vilim Mareković, 7.a

Paula Brtičević, 7.a

Jana Marjančić, 7.a

 

Na Županijsko natjecanje iz kemije pozvani su:

 

Jan Poldrugač Supina, 7.b

Vid Bračić, 7.a

 

Mentorica: Tanja Petrač

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ HRVATSKOG JEZIKA 2019./2020.

Na županijsko natjecanje, koje se trebalo održati 20. 3. 2020., iz 7. razreda pozvani su: Paula Brtičević (7. a), Nedim Hasanbegović (7. a) i Tea Vučić (7. a).

Mentorica: Nikolina Baletić

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ KEMIJE 2017./2018.

Školsko natjecanje iz kemije u kategoriji znanja održano je 7. veljače 2018. Na natjecanju je sudjelovao učenik 8.c razreda Fran Bračić koji je pozvan na županijsko natjecanje.

Mentorica: Ivana Buljan

ŠKOLSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE 2017./2018.

Školsko natjecanje iz biologije u kategoriji znanja održano je 8. veljače 2018. Na natjecanju su sudjelovali sljedeći učenici 8. a razreda – Augustin Pintarić, Davor Dubravčić, Rea Pešušić i Dino Ribić.

Svi učenici su pozvani na županijsko natjecanje.

Mentorica: Ivana Buljan

NATJECANJA IZ MATEMATIKE 2017./2018.

Na školskom natjecanju iz matematike, održanom 25.01.2018. u OŠ Matka Laginje, sudjelovali su sljedeći učenici:

5.razred: Vid Bračić, Lovro Chelfi

6.razred: Ela Ivko, Neva Škugor, Noa Vrana

8.razred: Fran Horvat,Toma Klinc, Dino Ribić.

 

Učenici 7. i 8. razreda sudjelovali su i na grupnom natjecanju iz matematike koje organizira Gimnazija Lucijana Vranjanina -“Lucko”- 27.01.2018.

 

Ekipa Stross 1 – Fran Bračić, Vita Pavlović, Dino Ribić, Jana Šimundža

Ekipa Stross 2 – Fran Horvat, Toma Klinc, Luka Najdanović, Fran ZAdjelović

Ekipa Stross 1 zauzela je izvrsno 10. mjesto

 

Čak 110 učenika od 2. do 8. razreda sudjelovalo je na međunarodnom natjecanju “Klokan bez granica” 22.03.2018.  Rezultate željno iščekujemo!

NATJECANJA IZ LATINSKOG I GRČKOG JEZIKA 2017./2018.

Školsko natjecanje održano je 19. siječnja 2018. god. i na njemu je sudjelovalo pet učenika: Marta Gojmerac (latinski i grčki), Fran Horvat (grčki), Klara Kota (latinski i grčki), Fran Gabriel Kovač (latinski i grčki) i Dino Ribić (latinski).

Svi su pozvani na Županijsko natjecanje.